Výtahová technika

Výtahové rozvaděče
Řídící elektronika
Tabla a přivolávače

ICT služby

Pochůzkové systémy
Svolávací systémy
Vývoj SW

Elektromontážní práce

Silnoproud
Slaboproud
Telekomunikace

Čím se zabýváme

Výtahová technika

Výtahové rozvaděče
Řídící elektronika
Tabla a přivolávače

+420 234 052 222

ICT služby

Pochůzkový systém
Svolávací systém
Vývoj SW

+420 234 052 212

Elektromontážní práce

Silnoproud
Slaboproud
Telekomunikace

+420 234 052 455

O nás

Všemu co děláme, věnujeme náležitou pozornost a naše kroky směřujeme tak, aby doplňovaly kroky našich zákazníků a pomáhaly jim naplňovat jejich cíle. Jsme partnerem, který umí najít optimální řešení i pro složitá technická zadání. Inspiraci čerpáme nejen z bohatých letitých zkušeností, ale především ze schopností a znalostí našich zaměstnanců. Řadíme se mezi stabilní společnosti s téměř nulovou fluktuací a díky tomu dokážeme svým zákazníkům garantovat kvalitu nabízených služeb a výrobků.

Na trhu působíme již dvacátým rokem. Jsme ryze česká firma, která je součástí skupiny obchodních společností se zaměřením na podnikání v oblasti telekomunikací, ICT, výtahové techniky a realit. Mateřská společnost skupiny a současně náš jediný akcionář je TTC HOLDING, a.s. Holding čítá více než dvacet společností se sídlem v ČR, SR, Rusku a Ukrajině.

Do portfolia našich aktivit spadá zejména:

  • Vývoj a výroba elektroniky pro řízení výtahů. Konstrukce výtahových rozvaděčů pro všechny typy výtahů.
  • Vývoj, zajištění provozu a podpora pochůzkového a svolávacího systému zejména pro bezpečnostní a úklidové agentury, společnosti zabývající se správou a údržbou nemovitostí a průmyslové podniky.
  • Elektroinstalační a montážní práce v oblastech telekomunikací, ICT a datových center.

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s oboustranným přínosem a budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s požadavkem na řešení Vašich potřeb a projektů.

Kontaktujte nás

14 + 15 =

+420 234 052 255

Úvalská 1222/32, Praha 10

Úvalská 1222/32, Praha 10

Sídlo firmy. Výtahová technika a elektromontážní práce.

Třebohostická 987/5, Praha 10

ICT služby

valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia sac lancel pas cher balenciaga pas cher