Elektromontážní práce

Zabýváte se systémovou integrací, nebo dodávkami produktů v oblastech elektrotechniky a nechcete budovat vlastní tým montážních pracovníků? Řešíte výstavbu datového sálu a s ní spojené montáže skříní a uzavřených uliček? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme.

Pro montáže a instalace systémů a zařízení má společnost k dispozici vysoce kvalifikované pracovníky se zkouškami z Vyhlášky 50/1978 Sb. s paragrafy 6, 7 a 8  s mnohaletými zkušenostmi s pracemi pro společnost TTC TELEPORT, TTC MARCONI a projekty firem Telefonica O2, Siemens, T-Mobile, energetické společnosti PRE, ČEZ, ČEPS, EMERSON a další privátní firmy.

Kontakty

Jakub Laurich

Tel.: +420 234 052 455
Mobil: +420 724 600 652

TTC TELSYS, a.s.

valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia sac lancel pas cher balenciaga pas cher